B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ~9. del

Go down 
AuthorMessage
perešček.
Administrator
Administrator
perešček.


▀ Število prispevkov : 1546
▀ Starost : 25
▀ Registriran : 2010-04-18

~9. del Empty
PostSubject: ~9. del   ~9. del EmptyFri Jul 29, 2011 1:10 am

    ~9. del
    music:https://www.youtube.com/watch?v=WtxxYR7ddyQ

    V glavi si se zamislila "kaj sem naredila mojemu bratu? bo vse vredu z njim? kaj če umre? ne ne in nee!"
    takrat pa nekaj potrka na tvoja vrata,zasliši se glas "Isabella (tvoje ime) pomagaj mi prosim te,pomagaj!"
    Odprla si vrata omare in kakor hitro je bilo možno si odklenila vrata,ter odhitela v Timovo sobo "pridi pomagaj mi,prinesi mi lekadol,obkladke,ter kozarec vode prosim"
    Odideš do spodnjega prostora ko vidiš sestrico,ki se je skrivala pod mizo "Leja,zakaj pa je zdaj to dobro?"
    "stlah me je,Tima sem videla kako mu tece kli in...nocem da se mu kaj zgodi" ti odgovori z otožnim glasom.
    Lepo jo pogledaš ter ji rečeš "vse bo še vredu,če želiš mi lahko pomagaš,pridi" podaš ji roko,ter ji pomagaš iz pod mize,nato ji podaš kozarec vode in lekadol,ter ji rečeš da naj odnese v Timovo sobo.
    Ti pa v tem času pripravljaš obkladek,ko ga pripraviš odhitiš v Timovo sobo,ter ga podaš mami.
    Primeš Lejo ter jo posedeš v tvoje naročje,gledali sta kako mama polaga obkladek Timu na glavo.
    "Torej zdaj sem vse uredila,pojdimo vn da se Tim malo spočije" reče mama "kar pojdita jaz bom še malo ostala" ji odvrneš.
    Mama ter Leja odideta iz sobe,približaš se Timu,se vsedeš na pojsteljo globoko vzdihneš ter rečeš

    kakšni komentarji? polepšali mi bi dan,hvala. :Đ
Back to top Go down
 
~9. del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: slovenian belieber + bieber = ? { perescek. }-
Jump to: