B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ~10. del

Go down 
AuthorMessage
perešček.
Administrator
Administrator
perešček.


▀ Število prispevkov : 1546
▀ Starost : 25
▀ Registriran : 2010-04-18

~10. del Empty
PostSubject: ~10. del   ~10. del EmptySat Jul 30, 2011 8:36 pm

    ~10. del
    music: https://www.youtube.com/watch?v=prmmCg5bKxA&ob=av3e

    "Tim res..." začneš pogovor "mi je žal da sem--" "ne opravičuj se" te prekine.
    "ampak Tim ---" "nič nisi ti kriva za vse sem kriv jaaz,ki sem bil nesramen do tebe nebi smel tega narediti in to kar se mi je zdaj zgodilo si čisto zaslužim! oprosti,mi?"
    "ooh Tim seveda da ti oprostim,pozabi na plakate,saj bom sčasoma zbrala nove"
    Tim te lepo pogleda,nato pa ti vstaneš ter ga objameš "sestricaa heheeh" reče,ter te objame nazaj.
    "no zdaj pa počivaj,jaz pa grem da boš imel mir" "ne res ni treba iti,
    lahko se še kaj pogovarjava kot brat in sestra saj veš,mogla bi si med seboj zaupati"
    "bi ostala in klepetala s teboj ampak mama je rekla da moram potem oditi"
    "ohh škoda,spet bo dolgčas za umret,sam ležat na pojstelji nič delat,grozno ni bolj grozne stvari"
    "vredu,vredu bom pa ostala,samo pod enim pogojem" "jaa,to je?" vpraša začuden
    "hahaaa si res nasedel? ne morem vrjeti hehee" "ohh Isa,lepo da se spet smejiš"
    "no torej začni pogovor" "vredu torej najprej 1 vprašanje,potem pa še ti lahko mene kaj vprašaš vendar odgovori iskreno kaj bi naredila če bi te JB vprašou?"
    "Tim pa saj veš da to lahko samo sanjam,pa še fanta imam" "okej,okej vredu kaj pa tole vprašanje: si že imela spolne odnose z Nejcom (tvoj fant)?"
    "pa Tim,ti tepček seveda da ne,res da sva že dve leti skupaj ampak ne nemislim že pri 15 sej veš kaj,tepčeek"
    "heheee okej tepkaa,zdej si ti na vrsti" "torej zakaj si potrgal vse plakate po steni,mislim na splošno zakaj sovražiš Justin? iskreno odgovori"
    "ah..em..iskreno? prav" "iskreno ja" Tim globo vzdihne ter začne...

    komentarji?
Back to top Go down
 
~10. del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: slovenian belieber + bieber = ? { perescek. }-
Jump to: