B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ~11. del

Go down 
AuthorMessage
perešček.
Administrator
Administrator
perešček.


▀ Število prispevkov : 1546
▀ Starost : 25
▀ Registriran : 2010-04-18

~11. del Empty
PostSubject: ~11. del   ~11. del EmptyThu Aug 04, 2011 9:48 pm

    ~11. del
    music: tokrat pa je ni :Đ

    "poglej,saj ga ne sovražim kot misliš ampak,nevem nekaj me odbija na njem,pa tudi kaj je to kaj takega?"
    "ampak Tim dobro veš da to ni res kar si povedal,po resnici povej" Tim te pogleda v oči ter reče
    "no vredu dobila si mee,torej veš pri nam nobeden od sošolcev nemara Justina in če bi ga zdaj jaz,bi me izključili iz družbe ,zafrkavali bi me pa saj veš..."
    "ja ja razumem te,vem kako je to kaj mogoče veš zakaj ga nemarajo"
    "pa daa,to je preprosto fouš so mu ker je lep,osvoji skoraj vsako žensko,je talentiran itd."
    "zdeej pa razumem se mi je kar zdelo,mimogrede veš da pride v slovenijo?"
    "kaj res? super zagotovo si zelo vesela,pa še blizu letališča si,samo saj veš da je problem tuki DENAR?!? "
    Nasmeh se ti izriše iz obraza in pogledaš v tla, "oprosti nisem hotel" odgovori Tim.
    "Pa saj je vredu,nisi nič kriv vem kako je,tako da se ne sekiraj" objameš ga kot brata nato pa "auuuuč boli" zastoka Tim.
    "Kaj si vredu oprosti,oprosti,oprosti,oprosti,oprosti,oprosti,oprosti,oprosti,oprosti,oprosti,oprosti, miiii prosim?"
    "seveda da ti sploh ker se si mi opravičila najmanj 10x hahaa,sej bo bolšee upam"
    Ko Tim izreče zadnjo besedo pridrvi v sobo mama ter vsa zadihana reče "Isaaa pridi hitro dol,hitro hitro"
    Začudiš se nato pa ti Tim reče "torej kaj čakaš pojdi" prikimaš mu,ter odrviš do kuhinje,za mizo je sedel oče,mama pa je pomivala posodo.
    "usedi se" ti reče z nizkim tonom.

    se opravičujem,ker dolgo nisem pisala in ker sem vam toliko časa obljubljala..
    ampak upam da vam je všeč del? torej komentarji?
Back to top Go down
 
~11. del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: slovenian belieber + bieber = ? { perescek. }-
Jump to: