B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ~13. del

Go down 
AuthorMessage
perešček.
Administrator
Administrator
perešček.


▀ Število prispevkov : 1546
▀ Starost : 25
▀ Registriran : 2010-04-18

~13. del Empty
PostSubject: ~13. del   ~13. del EmptySun Aug 07, 2011 9:50 pm

    ~13. del
    music: https://www.youtube.com/watch?v=VhGznRORQgU

    Ti si se drla,Nejc pa je branil sebe ter tebe,zaslišita prijazne glasove "nehajta,nehajta" takrat se kombi ustavi in v njem se prižgejo luči.
    Zagledata moškega s kamero,kostume,igralce itd..."kaj nama lahko pojasnite vse to?" vprašaš z malo manj prijaznim glasom.
    Vrata kombija se odprejo in noter vstopi dolgolasi moški "dober dan,najprej nam oprostite jaz sem Miha režiser filma 'ugrabitev' in nikakor nismo morali posneti tega prizora da bi izgledalo resnično,
    zato smo morali privabiti navadne ljudi kot sta vidva torej zdaj vaju bi prosil za dovoljenje,
    upam da dovolita daa vaju dodamo v film?" pove z prijaznim glasom
    Oba z Nejcom samo gledata z odprtimi usti nič ne rečeta samo gledata "torej,kaj pravita?" še enkrat vpraša Miha.
    "kaaj,pa to je super z veseljem,kakšna čast seveda jaz sem za!" odgovoriš z navdušenjem "tudi jaz sem za,samo kaj pa najini obrazi ? saj se razlikujeta od drugih dveh igralcev?" reče še Nejc
    "zasenčili vaju bomo malo,pa saj smo vaju tako ali tako snemali od zadaj,drugače pa hvala za dovoljenje
    in izvolita kartici da ko prideta v trgovino samo pokažita to in dobila bosta zastonj izvoda" da vama kartice nato pa se še samo lepo poslovite.
    Hodita..,bila je že tema in zmračilo se je zato te je Nejc pospremil do doma ti si se mu zahvalila nato pa je odšel.
    "dober večer" pozdraviš ko prideš domov "kje pa si bila tako dolgo" vpraša tvoja mama ravno sredi večerje,vsedeš se zraven Tima (zdaj je bil že bolje) si pripraviš krožnik z polno hrane,nato pa začneš z pripovedovanjem...
    Ko končaš so te vsi samo gledali "tako sem ponosna nate" končno reče mama,ti se ji samo nasmehneš nato pa odideš v pojsteljo.
    Tam si razmišljala o naslednjem tednu torrej o pregledu,prodaji kart itd...nato si zaspala.
    Minevali so dnevi do pregleda,zato si jih začela odštevati.In končno je napočil ta dan,danes smo 20.7 in ob 9.00 imaš pregled prodaja kart pa se začne točno ob 12.20.
    Kot vsako ju3 te je zbudil lep poletni dan,skočila si iz pojstelje v kopalnico opravila vse potrebno,nato si se napravila in ko si bila zrihtana si odšla v kuhinjo.
    "si pripravljena?" je vprašala mama,ti pa si ji prikimala,pojedla si zajtrk nato pa sta odšle.

    komentarji? ... upam da vam je všeč del.
Back to top Go down
 
~13. del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: slovenian belieber + bieber = ? { perescek. }-
Jump to: