B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 5. del

Go down 
AuthorMessage
mybaby
Stratford Kid
Stratford Kid
mybaby


▀ Število prispevkov : 312
▀ Starost : 27
▀ Registriran : 2011-04-12

5. del Empty
PostSubject: 5. del   5. del EmptyThu Aug 11, 2011 2:10 am

♥ 5.del

Bilo je tako hitro, da sem se zavedla komaj ko sem pristala na nekomu, ki je ležal na bleščečih tleh. Naenkrat pa mi je zastal dih, moje srce se je ustavilo in telo se je začelo tresti moje oči pa so zrle v rjavo zlate oči, ki so bile oči najpopularnejšega najstnika na svetu Justina Bieberja. Hitro sem se znašla spet na nogah vendar mislila sem, da bom vsak čas spet padla, saj so se noge tresle in tresle.
'' Si vredu ? oprosti zelo se mi je mudilo in zelo mi je žal, da sem te podrl.'' Justin govori z mano je to mogoče? je odmevalo v moji glavi ampak jaz sem samo strmela in kar nisem mogla verjeti, da se to res dogaja. '' Justin.. Justin Bieber ?'' ''Ja to sem jaz vendar si prepričana, da si vredu ?'' Takrat sem se komaj zavedla,da ne sanjam, da je res on in začela sem kričati kakor zmešana, čisto sem ponorela. Bilo je kakor v sanjah na vse okoli mene sem pozabila tudi na to, da je deset minut že zdavnaj minilo ampak na nič se nisem ozirala le na to, da je pred mano res Justin Bieber kar je bilo najbolj noro kar bi si lahko mislila. ''Te lahko objamem prosim?'' ''Ja, seveda.'' Ampak kaj naj naredim zdaj ? naj mu kar skočim v objem ali naj počakam, da se mi on približa in me objame? Zdaj sem ga vprašala ampak zdaj stojim tam kot nekakšno tele sem si mislila. Na enkrat pa je pristopil on in me potegnil v objem v katerem bi ostala za vedno. Najbrž sem bila čisto zmešana, saj se je samo smejal in smejal, da sem se res počutila kot največja čudakinja na svetu. Pogledal me je z njegovimi očmi v katerih se stopiš in ostala sem brez besed. ''Še enkrat oprosti, ker sem te podru, se ti lahko kako odolžim?'' ''Vredu je, saj ni bilo nič.'' '' Mi boš oprostila, če te povabim na sladoled ali tortico ?'' '' Mene ? Srce mi je bilo tako močno,da mi je zmanjkovalo zraka in čisto sem se tresla. Nisem mogla verjeti kar me je ravnokar vprašal ampak morala sem se strezniti, saj bi lahko v nasprotnem primeru izgubila življenjsko priložnost. ''Mene?'' '' Ja, saj res kako ti je ime ?'' '' Victoria sem ampak kličejo me Viky.'' ''Te lahko tudi jaz kličem Viky?'' ''Še vprašaš?'' '' No prav Viky torej sva zmenjena, jutri greva na sladoled, saj bi šla že danes vendar sem strašno zaseden, bo vredu jutri?'' '' Amm.. ja.. ja odlično bo.'' '' Torej kje se dobiva ?'' '' Ne vem to moraš ti povedati jaz sem v hotelu Star of beach .'' '' Torej si tukaj na dopustu ? prav ob treh popoldne pridem pote bo vredu ?'' pokimala sem mu. '' No prav se vidiva torej jutri, By.'' in je odšel. To je bilo noro sem si mislila in po desetih sekundah sem začela kričati, da so me ljudje že tako imeli za neprisebno ampak še po temu mislim, da sem izpadla popolnoma nora. ''Victoria!!'' Uups moja mami, koliko časa sem že tu, da mora biti zelo jezna. ''Mami, mami ne boš verjela.'' sem se drla medtem, ko sem tekla iz trgovine. ''Kje si bila toliko časa dobro veš, da sem rekla deset minut in ti si bila notri natanko pol ure .'' ''Ampak mami nisem hotela vendar…'' ''Nič vendar nikoli ne upoštevaš mojih navodil vedno delaš po svoje.'' ''Mama ali lahko povem prosim ?'' ''Kaj ?'' mi je jezno odgovorila. ''Bila sem v trgovini in na enkrat se je vame zaletel Justin Bieber si lahko to misliš.'' ''Torej je bil res on videla sva ga z mamo, ko je šel ven iz trgovine ampak nisva bila prepričana, če je res on.'' ''Ja bil je on in povabil me je na sladoled, tako sem vesela.'' '' '' Kaj ? ne ni govora o temu !'' mi je mama jezno odgovorila in odšla naprej po ulici. ''Kaj si rekla ?'' obstala sem...

___________________________________________________________________________________
Nadaljujem? 5. del 223328
Back to top Go down
 
5. del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: I live in my beautiful dream :* { mybaby }-
Jump to: