B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ~17. del

Go down 
AuthorMessage
perešček.
Administrator
Administrator
perešček.


▀ Število prispevkov : 1546
▀ Starost : 25
▀ Registriran : 2010-04-18

~17. del Empty
PostSubject: ~17. del   ~17. del EmptyTue Aug 23, 2011 1:12 am

~ 17. del
music; https://www.youtube.com/watch?v=mLxJYlYtshQ

Pred tabo je stal Kenny,ki se je pogovarjal z Justinom."odšel boš samo do otrok,vredu? ker potem moramo iti čaka nas ogled" je rekel Kenny (sej veste da oni govorijo angleško pa to..) "vredu,zaenkrat mi je ta država zelo simpatična,umirjena,posebna,rad bi spoznal ljudi" mu je odgovoril Justin.
Nato pa si ti ostala odšla do njega in začela si kričati (v mislih),Justin te je opazil,pogledal te je "hej" te je pozdravil in se ti nasmehnil,nato je oči vate uprl še Kenny.
Bila si tiho,spet spregovori Justin "am...(popraska se poglavi) kako si?" vpraša, "aaaaaaaaa omajgaaaš Justin bieber se lahko slikam s tabo in dobim avtogram"
"seveda" takrat si izključila slušalke iz svoje iPoda in nastavila na slikanje "kaj poslušaš?" te je umes ko si pripravljala vprašal Justin.
pogledala si ga in rekla "tebe" nato si se nasmehnila in brskala naprej.Končno si prišla do fotoaparata na iPodu,Justin je dal svojo roko okoli tvojih ramen,ti pa si slikala.
"hvalaaa res hvala,zdaj pa še avtogram"Justin ti je prikimal,kot nora si iskala listek in svinčnik vendar ga nisi našla obraz se ti je razžalostil "kaj je narobe?" je vprašal
Pogledala si ga in začela "am..em.." angleščina ti ni šla,mama je videla zato se je oglasila "nima papirja in svinčnika" "aha,bom pogledal (gleda..) tudi jaz ga nimam,ga imaš ti Kenny?" Kenny je prav tako odkimal,zdaj si postala še bolj žalostna.
"Justin pridi moramo iti dalje" se je zaslišal glas Scooterja,Justin je pogledal nato pa hitro rekel "prideš na moj koncert" prikimala si mu
"torej lahko izvem tvoje ime? na koncu koncerta prvemu varnostniku,ki ga srečaš ko boš odhajala samo povej tvoje ime in odpelja te bo k meni" nisi ga razumela,saj ti angleščina nikoli ni šla tako dobro zato si vprašaala mamo kaj je rekel "tvoje ime mu povej" ti je prišepnila
"sem Isabella" "Justin pridi že no,nimamo toliko časa" je še 1x zaklical Scoot "hvala ti" na koncu ti je dovolil še da si ga objela nato pa je moral oditi.
"omojbooog mami z Justinom sem se pogovarjala,samo malo kaj je prej rekel?" si odgovorila vsa navdušena "Isabella prosim vstopi" te je poklical zdravnik,z mamo sta odšle v abulanto ti pa si jo pogledala,vedela je da hočeš odgovor zato je rekla "kasneje,poslušaj zdaj".
Skrbno si poslušala,čeprav ti je poglavi letalo tisoč misli,zdravnik je pripovedoval
"Zdajle,sem videl kaj se je dogajalo in res sem vesel zate zato te nisem hotel motiti,no da gremo na izvide tako kot vsakič je spet pokazalo na dobro,
kri se ti je izboljšala zato bodo od zdaj naprej tvoji obiski pri meni manj redni,obiskala me boš samo še prihodnji teden nato pa šele na vsake 6 mesecov 1x"
"gospod doktor,kaj res? obožujem vas" stekla si mu v objem,takrat ti je še prišepnil "zrihtaj mi 1 avtogram" in oba sta se zasmejala.
Z mamo sta bile že pri vratih za odhod ti pa si mu končno odgovorila "boom" in že sta odšle.
"hehe kaj to Isa" te je vsa firbčna vprašala mama "ah nič nič,rajši ti povej kaj je rekel Justin"
"am..pač ime si mu dala zato,ker ko bo koncerta konec boš morala sporočiti varnostnikom tvoje ime in odpeljali te bodo do Justina ni še vsega konec hehe,tako sem vesela zate in konec koncev je pa še lušten" je rekla zelo veselo nato pa te je objela ti pa njo nazaj.
Po celi bolnišnici so letali paparaciji in pred vhodom so kričale najstnice,zato sta morale oditi skozi vrata,kjer prihajajo rešilci.
Počasi sta prispel do avtomobilaa,obe se pripneta in že sta odšlje,nekaj časa je bila popolna tišina razen vse kar se je slišalo je bil radio.
Utišala si ga,mama te je pogledal (ravno je čakala na zeleno luč) "hočem k inštruktorici za angleščino!"

tokrat bolj dolg del upam da vam je všeč ;* pa drugače sej veste kako je ti se mučiš z angleščino,justin in njegovi pa govorijo angleško.
& komentarji so zelo dobrodošli.
Back to top Go down
 
~17. del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: slovenian belieber + bieber = ? { perescek. }-
Jump to: