B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 20.del

Go down 
AuthorMessage
mybaby
Stratford Kid
Stratford Kid
mybaby


▀ Število prispevkov : 312
▀ Starost : 27
▀ Registriran : 2011-04-12

20.del Empty
PostSubject: 20.del   20.del EmptyWed Aug 24, 2011 1:34 am

Zagledala sem Justina in Seleno kako se strastno poljubljata.
''Všeč si mi Justin'' Je zamrmrala Selena medtem, ko ga je poljubljala. Usedla sem se na wc školjko in kar nisem mogla verjeti svojim očem.
''Ti tudi meni ampak…''
''Pssst, ne zdaj.'' V sebi sem začutila grozno bolečino v prsih. V očeh sem čutila toploto in solza mi je stekla po licu, komaj sem se zadržala, da me ne bi odkrila. Umirala sem od ljubosumja in komaj takrat sem se zares zavedla, da sem zaljubljena vanj.
''Selena veš, da si mi zelo ušeč ampak nevem… ''
''Rada te imam ''
''in jaz tebe ampak nisem rauno prepričan, če je to uredu''
''Bova že ugotovila s časom, kaj praviš?'' Še vedno sem sedela tam in strmela v vrata in poslušala njun pogovor. Zaslišala sem korake, ki so odhajali iz stranišča. Počasi sem odklenila vrata in preverila, če ni nobenega potem pa sem iztopila.Popravila sem si make-up, saj se mi je čisto razmazal. Potem sem počasi odšla iz wc-ja in upala, da ne srečam Justina. Prišla sem do naše mize kjer so sedeli vsi razen Justina.
''Kaj si pa delala toliko časa na wc-ju?'' me je v smehu vprašal Ryan.Selena me je pogledala zelo začudeno in me vprašala.
''Na wc-ju si bila?'' Nisem hotela, da zve, da sem vse videla in slišala zato sem samo nepremično stala.
''Viky, si bila res na wc-ju?''
''Kaj te to toliko čudi?''
''Viky odgovori!''
''Ja bila sem na wc-ju ampak to že zdavnaj, zdaj sem se pogovarjala z enim fantom, ki sem ga srečala na plesišču.'' Nisem hotela, da bi kaj posumila zato sem si morala nekaj na hitro izmisliti in to mi je prišlo prvo na pamet.
''Aha, oprosti, ker sem te napadla.''
''Je že vredu čeprav ne razumem zakaj ampak, saj je vseno.'' ''Sem se ji nasmejala in se usedla poleg nje.
''Kje pa je Justin?'' Sem vprašala, ker me je res čudilo, da ni z njimi.
''Saj res kje pa je?''
''Sigurno s kakšnimi oboževalkami, bo že prišel.'' Gledala sem po plesišču vendar ga nisem nikjer videla in bila sem že pošteno v skrbeh.
''Gre katera plesat?''
''Pridi jaz grem ali bi šla ti Viky?''
''Oh ne kar pojdi, jaz sem tako in tako že utrujena, Ryan me je pošteno zmatral''
''Pridi daj greva še midva.''
''Ryan, kasneje''
''Prav, če si premisliš bom na plesišču'' Bila sem v skrbeh za Justina tako, da mi res ni bilo do plesa.
''Zakaj pa ne greš še ti plesat Christian?''
''Čakam svojo soplesalko.''
''Aha tako torej..''
''Evo poglej že prihaja.'' Je Christian pokazal na črnolasko, ki je hodila proti nama.
''Hej greva?''
''Seveda, boš ti tukaj Viky?''
''Ja vredu bom..'' Ostala sem sama in še naprej gledala na okoli vendar Justina ni bilo nikjer. Odločila sem se, da grem pogledat na okoli, če ga kje najdem. Hodila sem med ljudmi, ki so energično plesali, peli in kričali. Bila sem že čisto obupana, ko sem ga zagledala na plaži. Stekla sem do njega.
''Justin, kje si bil?''
''Tukaj, moral sem si urediti misli''
''Pousot sem te iskala''
''Te je skrbelo zame?''
''še uprašaš''
''Pridi nekaj bi ti rad povedal.'' Mi je rekel in me prijel za roko. Skupaj sva se usedla na skale ob morju in se pogledala.
''Kaj bi mi rad povedal?''
''Veš glede Selene gre'' Zmrazilo me je. Samo še to se mi je manjkalo, da mi bo govoril kako mu je ušeč medtem, ko ga imam jaz tako zelo rada.
''Všeč mi je ampak nisem prepričam, če sem zaljubljen v njo''
''Vem, da ti je ušeč'' sem mu rekla potiho.
''Ti je ona povedala?'' je presenečeno vprašal.
''Oh Justin oprosti ampak videla sem vaju v wc-ju ..''
''Kako?''
''Ravno sem bila tam in..''
''No potem pa veš kako se počutim, zelo mi je ušeč ampak ne vem, če je ona ta taprava'' V vsemu bi mu svetovala in pomagala ampak v tem primeru si je uzbral slabo svetovalko.
''To boš najbolje ti vedel, če ti je ušeč in, če misliš, da je ona prava zate'' Justin se je zastrmel v morje in začel premišljevat
''Že veš kaj boš ?''
''Ne, ampak hvala, da si z mano, res mi veliko pomeni, da ti lahko zaupam''
''Vedno mi lahko zaupaš''
''pridi najbolje bo, da počasi greva nazaj'' Justin me je primil za roko in skupaj sva odšla nazaj do ostalih.
''Si ga našla?'' je vprašal Christian, ki je bil vs zadihan.
''Ja nikamor nisem šel''
''No potem pa pridita še vidva plesat'' se je zasmejal in že je odšel nazaj na plesišče. Justin me je pogledal in mi pomežiknil.
''greva?'' niti odgovorila mu nisem me je že potegnil na plesišče in začel plesat. Nenormalno sem se zabavala in plesala kot nora. Potem pa se je naenkrat ugasnila muzika in na odru se je prikazala Selena. Justin je začudeno pogledal, očitno mu ni bilo nič jasno kakor meni. Selena je vzela mikrofon v roke in rekla.
'' To pesem bom posvetila nekomu, ki ga imam zelo rada in rada bi, da to veš Justin!'' je poudarila njegovo ime.Naenkrat me je oblila žalost. Na Justinu pa sem zagledala širok nasmeh in iskrice v očeh in takoj sem opazila, da enako čuti tudi on do nje kljub dvomom. Selena je začela peti pesem Love you like love song. Justin je zelo užival ob njenem petju, kar je bilo zelo očitno. Ko je pesem odpela je Justin stekel na oder in jo močno objel. Počutila sem se grozno, da se sprva sploh nisem zavedala kaj za vraga se dogaja.
''Rekel sem, da se plete nekaj med njima'' sem zaslišala Ryanou glas za sabo. Nisem se ozirala nanj le strmela sem na oder in kmalu se je vse okoli mene začelo vrtet...

________________________________________________________________________________
Vam je všeč ? 20.del 606791
Back to top Go down
 
20.del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: I live in my beautiful dream :* { mybaby }-
Jump to: