B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 27.del

Go down 
AuthorMessage
mybaby
Stratford Kid
Stratford Kid
mybaby


▀ Število prispevkov : 312
▀ Starost : 27
▀ Registriran : 2011-04-12

27.del Empty
PostSubject: 27.del   27.del EmptySun Aug 28, 2011 6:17 am

Tam naju je gledal in to zelo jezno.
''Stari oprosti..''
''ne rabiš mi pojasnjevat Ryan use razumem'' je rekel Justin še bolj jezno.
''Eej kaj ti je, kaj se razburjaš?'' Justin naju je še nekaj časa gledal, da mi je postalo nerodno potem pa se je jezno obrnil in odšel stran.
''Kaj mu je?''
''Ne vem, ampak Ryan to..''
''Ja vem ni bilo prav, moja prijateljica si in tako mora ostati'' Ob Ryanovih besedam sem začutila veliko olajšanje.
''Moram govorit z Justinom, zakaj se je tako razjezil?''
''pojma nimam , pridi nesti morava pijačo ostalim'' Skupaj sva odšla do ostalih ampak Justina tam ni bilo.
''Kje je Justin?''
''reku je, da vaju gre iskat ampak ni se še vrnu, verjetno vaju išče''
Močno me je zaskrbelo zanj zato sem odšla po telefon in ga poklicala. Ampak na moje presenečenje je imel izklopljen telefon kar me je še bolj zaskrbelo. Nekaj časa sem tako čakala in živčno z nogo tolkla ob mivko dokler se nisem odločla, da pokličem Patie.
''hej Pattie, je Justin doma?''
''Ne, kaj ni na plaži z vami?''
''Bil je zdaj pa ga ni več, kar zginil je''
''Kako je to možno? Takoj pridem k vam'' je nervozno rekla in odložila.''Kaj se dogaja, kje je Justin?'' je Kenny sedel poleg mene in me zaskrbljujoče pogledal.
''ne vem, klicala sem Pattie in je že na poti k nam''
''Kako je lahko zginil? Moramo ga najti'' Kenny je bil videti zelo zaskrbljen in kakor hitro je moral se je preoblekel in odšel s plaže.
''Viky''
''Pattie'' sem ji stekla v objem.
''Kaj se je zgodilo?'' me je vprašala Pattie in se usedla na ležalnik. Zaupala sem ji kaj se je zgodilo med mano in Ryanom in povedala sem ji kako se je odzval Justin in kako je jezno odšel. Vsi smo bili v skrbeh zanj tudi Christian, Chaz in Ryan zato je bilo najbolje, da smo odšli s plaže. Skupaj smo šli k Justinu domov in počakali, če bi se Justin slučajno sam vrnil. Sedela sem na kavču in si živčno grizla ustnico, Christian je sedel poleg mene in od živčnosti tolkel po telefonu, da mi je šel skoraj na živce. Pattie je stala pri velikem oknu in strmela skozenj. Ryan in Chaz pa sta sedela na stopnicah in zatopljeno razmišljala. Vsi smo bili popolnoma tiho in zatopljeni v razmišljanje, da sploh nismo opazili Kennya, ko je stopil v hišo.
''Nikjer ga ni'' je razočarano rekel in se naslonil na kavč. Pattie je odmaknila pogled z okna in začela jokat.
''Pomiri se Pattie, boš vidla, da bo prišel nazaj'' jo je miril Kenny, ki pa je zgledal ravno tako zaskrbljen kot vsi mi. Po glavi so se mi pletle vse možne misli, da se mi je počasi že mešalo od zaskrbljenosti. Kaj, če se mu je kaj zgodilo? Je živ? Ga bom še kdaj lahko objela? Bom še kdaj slišala njegov glas? Vsa ta vprašanja so se prepletala v moji glavi ampak ostala so brez odgovora. Naenkrat pa sem zaslišala odpiranje vhodnih vrat in vsi smo se zastrmeli vanje...
Back to top Go down
 
27.del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: I live in my beautiful dream :* { mybaby }-
Jump to: