B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 39.del

Go down 
AuthorMessage
mybaby
Stratford Kid
Stratford Kid
mybaby


▀ Število prispevkov : 312
▀ Starost : 27
▀ Registriran : 2011-04-12

39.del Empty
PostSubject: 39.del   39.del EmptyFri Sep 23, 2011 7:53 am

♥39.del

♥mama Jessica
♥Victoria
♥oče Diego
♥Marie
♥Aurora

Kljub temu, da nisem želela iti k očetu sem vedela, da moram it in kmalu je prišel preklet petek.
''Viky, si vzela vse kar rabiš ?''
''Ja mami'' sem ji odgovorila medtem, ko sem v svojo torbo zlagala vse potrebne reči.
[color:fed2=#a60a0a''Pohiti Viky, tvoj oče bo vsak čas tu'']zavila sem z očmi in odšla iz sobe.
''Bodi pridna, prosim vsaj potrudi se'
''Bom'' sem ji še rekla in jo objela. Stopala sem vse do parkirišča in tam počakala. Kmalu je na parkirišče parkiral res velik srebrn avto in iz njega je stopil moj oče.
''Pozdravljena'' mi je rekel v pozdrav in mojo torbo spravil v prtljažnik. Jaz pa sem se samo kislo nasmehnila in se usedla v avto.
''Kako si ?'' me je vprašal medtem, ko je speljal s parkirišča.
''Dobro sem'' sem mu rekla in še naprej gledala skozi okno. Peljala sva se dosti časa in to v popolni tišini ampak boljše je bilo tako. Kmalu pa sva zapeljala pred ogromno hišo pravzaprav pravo vilo.
''Pa sva tu'' je navdušeno rekel in iztopil iz avta, za njim pa še jaz.
''No tukaj boš preživljala svoje vikende'' je precej resno rekel in se pomaknil počasi naprej proti vhodu v hišo, jaz pa za njim. Notranjost je bila zelo drago opremljena kar se je takoj videlo ampak ni mi bilo preveč ušeč, vse je bilo tako zelo preveč prefinjeno. Tam sta naju pričakali zelo lepa ženska srednje starosti in mlajša deklica. Najprej je proti meni stopila temnolasa ženska, urejenega videza.
''Jaz, sem Marie'' ''Victoria''sem se ji predstavila.[/font">''To je najina hčerka Aurora'' mi je predstavila svetlolaso deklico
''Jaz sem Aurora'' se mi je nasmehnila.
''Hej, moje ime že poznaš kajne''
''No zdaj, ko si spoznala Marie in svojo pol sestro, ti lahko pokažem tvojo sobo'' je naduto rekel moj oče in odkorakal proti širokem stopnišču. Zdolgočaseno sem mu sledila vse do sobe, ki naj bi bila zdaj moja. Nad njo nisem pokazala velikega navdušenja, saj mi pravzaprav sploh ni bila všeč, bila je zelo velika mogoče malo manjša od tiste, ki sem jo imela pri Justinu ampak pohištvo mi ni bilo ravno všeč.
''No tukaj boš spala, ti je všeč ?''
''No ja'' sem rekla in se usedla na posteljo.
''Prav, tukaj na levi je kopalnica, da boš vedela''je še rekel in že je odšel iz sobe. ''Končno'' ''Lahko pridem naprej ?''me je vprašala z nežnim nekoliko prestrašenim glasom. [/font">
''Ja, pridi'' potihoma je stopila v sobo in se usedla na posteljo.
''Kolko si stara ?'' sem jo vprašala medtem, ko sem brskala po svoji torbi.
''8. ti pa 15 ne ?''
''Ja'' Aurora je utihnila in se ozirala po sobi kakor, da bi jo prvič videla.
''Ta soba mi je zelo všeč'' je rekla, da sem zavila z očmi.
''Tebi ni ?''
''Niti ne preveč'' sem ji rekla in še naprej brskala po torbi.
''Bi rada videla mojo ?'' je Aurora navdušeno rekla in v hipu skočila s postelje. Ni se mi preveč dalo ampak nisem hotela zavrniti tega ljubega obrazka zato sem pristala. Aurora je skočila od veselja in me za roko potegnila do svoje sobe. Ko sva končno prišle je ponosno odprla vrata in se zapodila vanjo. Na moje presenečenje je bila njena soba kot v pravljici. Bila je soba za princeske na kakršno me je spominjala ona. Vse je bilo v rožnatih odtenkih z belim pohištvom.
''Moja sobica''
''Lepa je'' sem rekla in se še naprej ozirala na okrog.
''Oči mi je rekel, da boš kmalu prišla k nam živet''grdo sem jo pogledala.
''Kaj ti je rekel ?''
''Amm... da boš prišla k nam živet''je rekla Aurora zelo po tiho.
''Ti je rekel kaj glede tega kje sem prej živela ?'' Sem jo previdno vprašala, saj sem hotela izvedeti čim več, mogoče pa le najdem pravi razlog zakaj se je po tolikem času vrnil.
''Nič takega, samo, da živiš z pijano mamo, ki ni dober vzgled zate in zato boš prišla k nam'' Njene besede so me dokončno šokirale. V glavi sem začutila vročino in vsak čas sem imela občutek, da bom eksplodirala.
''Kaaaaaj ??!!?'' sem se zadrla, da se je Aurora stresla na mestu. Bila sem besna. Odvihrala sem iz sobe in zaloputnila z vrati...
KAKO SE VAM ZDI ? 39.del 242219
Back to top Go down
 
39.del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: I live in my beautiful dream :* { mybaby }-
Jump to: