B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 48.del

Go down 
AuthorMessage
mybaby
Stratford Kid
Stratford Kid
mybaby


▀ Število prispevkov : 312
▀ Starost : 27
▀ Registriran : 2011-04-12

48.del Empty
PostSubject: 48.del   48.del EmptyTue Dec 27, 2011 1:35 am

48.del
Victoria
Justin

''Ljubim te Viky'' mi je Justin prišepnil in se skotalil z mene in me močno stisnil v svoj objem.
''Jaz tebe še bolj'' Justin me je še poljubil in tako sva objeta zaspala. Zjutraj me je zbudilo močno sonce, ki je svetilo naravnost v sobo. Pokrila sem si oči in se obrnila k Justinu, ki je še vedno spal kot angelček. Nasmehnila sem se in ga pobožala po laseh, ko je Justin počasi odpru oči.
''Dobro jutro ljubček''
''Dobro jutro ljubezen moja'' se je nasmehnil Justin in me nežno poljubil. Naenkrat pa je zazvonil Justinov telefon.
''Ne pusti naj zvoni'' sem mu rekla in ga poskušala zadržati.
''Lahko je kaj nujnega'' Je rekel in se stegnil k nočni omarici. Govoril je le nekaj časa potem pa me je resno pogledal in me močno stisnil k sebi.
''No kdo je klical ?'' sem vprašala radovedno, Justin pa me je le žalostno pogledal.
''No ?''
''Moram se vrnit'' Je rekel in sklonil glavo. Utihnila sem in se zazrla vanj čeprav je ustrajno odmikal pogled.
''Viky veš kako bi rad ostal s tabo...''
''Pšššt!moraš it in ne skrbi jaz bom vredu''
''Ne Viky, nočem se ločit od tebe, obljubil sem ti, da te ne bom zapustil in zdaj saj vem, da moram it ampak nočem tako živeti, nočem se vedno znova posljavljat od tebe''
Eeej... dobro veš, da tudi meni to ni lahko ampak oba dobro veva, da te v Atlanti čaka ogromno dela, oboževalci čakajo nate, ne moreš jih razočarat''
''Ampak kako naj bom brez tebe ? Če nimam tebe nimam volje do ničesar'' Je rekel in me stisnil k sebi.
''Justin ? tega ne smeš narediti.Moraš iti pod nobenem pogojem ne moreš razočarat vse ,ki vrjamejo vate'' Justin me je pogledal in zavzdihnil.
''Imaš prav, vem, da se moram potrudit in potrudil se bom''
''To mi je všeč!'' Justin mi je pomežknil in skočil s postelje naravnost v kopalnico. Zavedala sem se, da bom zdaj spet sama, brez Justina, ki bi stal poleg mene in mi govoril lepe besede. Ampak resnično povedano me je bilo strah, strah me je bilo ostat sama. Justin mi je v teh mesecih stal ob strani, ob vsakem trenutku je bil ob meni in nisem si znala predstavljati trenutka, ko se bom zbudila in ne bo Justina, ki bi mi polepšal dan s svojim nasmehom. Justin je naenkrat stopil iz kopalnice in ob pogledu nanj sem se takoj zasmejala kjub temu, da sem še malo prej jokala. Ampak bil je neverjetno sexy zavit samo v brisači.
''Kaj pa je tako smešno ?''
''Ah, ničnič'' sem rekla in tudi sama ustala s postelje in objela Justina, ki je mimogrede tako zelo dišal...


Opravičujem se ker tako dolgo nism pisalaa. Ampak na forum nism hodla tako pogosto zato sem čisto pozabla :(ampak upam da vam bo nov del kokrtolko všeč in upam, da mi bo uspelo malo bolj redo pisat :***********
Back to top Go down
 
48.del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: I live in my beautiful dream :* { mybaby }-
Jump to: