B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ~26. del

Go down 
2 posters
AuthorMessage
perešček.
Administrator
Administrator
perešček.


▀ Število prispevkov : 1546
▀ Starost : 25
▀ Registriran : 2010-04-18

~26. del Empty
PostSubject: ~26. del   ~26. del EmptyWed Jan 25, 2012 8:30 am

~26. del
MUSIC: kasnej. (:

Zastal ti je dih! Čisto počasi si se prebliževala linku,nato pa si kliknila nanj.Odpiralo se je.-EROOOR!- in vrglo te je iz neta,prijela si se za lase in sama sebe začela cukati in naglas vpiti pa ne no,nemoreš.Vse si preklela.Ko si končno bila spet prisebna si enkrat globoko vdihnila in ponovno prižgala google.Nič."MAAAAAAAAAAAMMMIIIIII!" si se drla iz vrha svoje sobe direktno v dnevno.Mama je v hipu priletela do tebe in te vprašala kaj je narobe,povedala si ji da ne dela internet,ona ti je razložila,da je že nekaj dni nazaj prišlo obvestilo,da bodo v kratkem izklopili internet za kakšen dan ali dva,ker morajo nekaj urediti,globoko si izdihnila in se mami zahvalila za odgovor."se neboš skopala? ju3 je koncert." te je vprašala mama,prikimala si ji.Vzela si sveže obleke,brisačo,kopalni plašč,ter ostale pripomočke in si pripravila luksuzno kopel.V vodi si uživala najmanj eno uro,ko se ti je od vse te vroče vode že začelo vrteti,si samo splaknila še glavo in odšla ven iz bane.Las si sploh nisi posušila,saj si imela goste,dolge,temno rjave lase,katere bi se ti sušile najmanj 30 minut,če ne še več.Preprosto si se napravila v pižamo in se vlegla na pojsteljo in začela brskati po svojem telefonu.Naenkrat se ti na zaslonu prikaže ime ~JUSTIN BIEBER,sprejmi-zavrni~ sploh nisi razmišljala ampak si samo sprejela.
POGOVOR:
Jus:"heilla,sem te zbudil?"
Ti:"..."
J:"heilla,si tam?"
T:"..."
J:"mogoče je napačna številka,se opravičujem,nasvidenje"
T:"nennenenene! ni napačna,jaz sem Isa"
J:"ohh sem se že ustrašil ><"
T:"in ja nisi me zbudil"
J:"superca,no zanima me za ju3,saj veš ob 9.00 hotel.."
T:"pridem,afkorzzzzz"
J:"to je super,te pride Kenny iskat?"
T:"ohh my gosh! Kennny? ohh saj ni treba"
J:"ne resno,vztrajam"
T:"hiihihih,vredu"
J:"torej pride pote natanko 10 minut do devetih,z črno limuzino"
T:"z-z-z l-i-i-muuu-zii-n-oo?" se ti je zatikalo
J:"ja,amm..je kaj narobe? :o"
T:"ohh ne super je"
J:"torej se vidiva ju3,lahko noč"
T:"lahko noč"
Takoj si se odpravila spat,sploh nisi gledala TV-ja kot je bilo v tvoji navadi.Zaspala si v trenutku.Zjutraj si se zbudila že ob 7.00,sama si pripravila zajtrk,tokrat samo zase,ker so vsi še spali,nato pa si se odpravila v dnevno sobo in malo posedla pred TV.Mineval je čas in kmalu je bila ura pol devetih,vsi so še spali,zato si se čisto potiho odpravila v svojo sobo in izbrala ene izmed najlepših oblek kar jih imaš.Make-upa si nisi dala čisto nič,saj si vedela da ima Justin rajši naravne punce,no kakorkoli,potem si se odpravila proti vratom,vzela si še svojo 'fejk' usnjeno jakno,ki je bila bele barve,z tričetrt rokavi in se odpravila ven.Tokrat ni bilo nobenih paparacijev,čeprav je bil dan kot v pravljici,brez enega oblačka že na vsezgodaj zjutraj.Pogledala si za vogal,kjer te je že čakal Kenny,odpravila si se v limuzino,lepo pozdravila Kenny-a in že si šla."torej Isabella si,kajne?" vpraša Kenny "am..ja,ampak rajši imam da me kličete kar Isa" si odgovorila,"torej okej,Isa,jaz pa želim da me tikaš" je rekel Kenny,prikimala si mu.Čas se je neznansko vlekel,vendar ti ga je Kenny krajšal ob svojih šalah,res da vsega nisi zastopila,ampak je šlo.-STOOP- se je ustavil avto,služabniki hotela so ti odprli vrata,bilo je kot v sanjah.Pred hotelom si ga zagledala,bil je on

--------------------------------------------------------------------

komentarji?
Back to top Go down
tincabiber
Pants on the Ground
Pants on the Ground
tincabiber


▀ Število prispevkov : 36
▀ Registriran : 2011-05-25

~26. del Empty
PostSubject: Re: ~26. del   ~26. del EmptyWed Jan 25, 2012 8:58 am

zakajjjj meee tokkkk mučšš? next please....Če ne te bom pa ju3 zaslišala u šol :***drgac pa loveee itttt :3
Back to top Go down
 
~26. del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: slovenian belieber + bieber = ? { perescek. }-
Jump to: