B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ~27. del

Go down 
AuthorMessage
perešček.
Administrator
Administrator
perešček.


▀ Število prispevkov : 1546
▀ Starost : 25
▀ Registriran : 2010-04-18

~27. del Empty
PostSubject: ~27. del   ~27. del EmptyFri Jan 27, 2012 2:46 am

~27. del
MUSIC:še pride,don't worry and read this bullshit (:

OMFG,žnj.Bil je takoo amazing fantastičen,oči so se ti bleščale in srce ti je norelo in razbijalo kot noro,imela si občutek da ti bo ravno skočil ven.Zasanjala si se,sploh se nisi zavedala tistih treh paparacijev,novinarjev in tega da se ti je bližal,pozdravil te je.-IGNOR- "isaa,prideš?" te je vprašal in ti ponudil roko,minilo je 7 sekund,ko si mu končno podala roko in že sta odšla.Njegove roke so bile tako mehke in nežne,res se neda opisati.Z roko v roki si počasi tekla za njim,v hotel.Bil je v hotelu LEV.In ko si prišla v notranjost,OMFGG,bilo je tako lepo,tako veliko,tako veličastno,sploh nisi mogla vrjeti da je to delo naše male Slovenije.Ti si se ogledovala,Justin pa je hodil naprej,ko je opazil da ne hodiš za njim,je hitro pritekel do tebe in te ponovno prijel za roko in že sta odšla proti dvigalu,imel je zasebnega,zato so se vrata takoj odprla.Vstopila sta.V dvigalu je bila neznosna tišina,vse do čistega vrha,do njegove sobe,bila je OGROOMNA in tako razkošno lepa,da si samo gledala in si govorila "omg omg omg omg *-*" ,Justin te je začudeno pogledal,ti pa si samo rekla "its soooooooowwww beautifuul" in gledala naprej.Justin pa se ti je samo nasmehnil.Še malo časa si si ogledovala,ko je Justin spregovoril "torej...greva v jedilnico,kjer sem naročil okusen zajtrk,mmmmmm" "resno? ne bi bilo treba ampak hvala" si mu odgovorila med tem ko si mu sledila v jedilnico.Zagledala si čisto polno mizo,z res veliko izbiro jedi,usedla si se.Najprej si napadla sveže pečene palačinke,bile sooo takoo zeloo okusne,potem še nekakšno sladico,na koncu pa si spila kakav,Justin pa je pojedel jajce na oko,toast kruh,sladoled,ter spil čaj.Med zajtrkom nisa kaj dosti govorila,pri koncu pa si se mu zahvalila za vse.BUUM je zaloputnilo z vrati,v Justinovo sobo je pridrvel Ryan "Justin,Justin!" je kričal,"heeej,kaj dogaja stari" je Justin pozdravil Ryana,Ryan je uprl oči vate in te pozdraavil,"no Justin,Scoot je rekel da imaš vaje za koncert" je rekel Ryan,nekoliko zaskrbljen "ampaak.." je rekel Justin in pogledal tebe,"rekel je tudi brez izgovorov in takoj" je odgovoril Ryan,z pogledom si mu nakazala da je vse vredu in lahko gre,ampak on je pač Justin "NE NEGREM! vsaj ne brez ise,naj gre zraven...SCOOOOT!...ooo SCOOT" se je drl,v teku do njega.Ko je prišel do njega ga je prepričal glede tebe,torej odpeljali ste se z limuzino do dvorane,do stožic.Bila je tako OGROMNA,rabil si vsaj 1 minuto,da si vsak kotiček posebej pogledal in ne samo to da je bila ogromna,bila je tudi neznansko lepo okrašena,res da ni bilo vse še dokončano ampak za zdaj je bilo že več kot prepopolno.
...
"GREMO NA DELO JUSTIN,začneš z runaway love,zaradi keografije in teh stolov..." je rekel Scoot in res je bilo tako,bilo je amazing.Nato je nadaljeval z baby,bigger,favorite girl,mistletoe,pray,down to earth ter še z nekaj ostalimi.Po vsem tem je potekal kratek odmor,Justin je iz odra skočil in pritekel direktno do tebe.Vprašal te je za mnenje,ti pa si bila vsa objokana,bile so solze,solze sreče,zato mu nisi mogla odgovoriti in si mu samo prikimala ter mu z roko pokazala znak 'všeč mi je'."DAJMOO NAZAJ NA DELO,URA JE 15.00" se je zaslišal neki glas,okamenela si in pogledala navzgor. "ohh moram iti,se pripravit za koncert,ter vse skupaj" si rekla Justinu."te bom pospremil,saj malo še lahko počakajo" je rekel z prijaznim glasom in že ste odšla do limuzine,s Kenny-am.Ravno si 'lezla' v limuzino,ko ti je Justin rekel "prekrasna si" prijazno si se mu nasmehnila,ter zaprla vrata.V limuzini si se pognala v jok,vendar čim previdneje da Kenny nebi opazil,vendar na žalost ti ni uspelo."kaj je narobe?" te je vprašal "ohh vse je tako lepo,vendar...ohh" si mu rekla,"ohh isa,mislim da te ima Justin rad,ampak na drugačen način,mislim da nekaj čuti do tebe" je rekel Kenny "ko bi vsaj,jaz pa mislim da je to čisto nemogoče,sem navadna SLOVENSKA belieberka,ki komaj kaj zastopi angleščine,le površinsko,da si potem znam prevesti stavke" si rekla žalostno "isa,isa,samo to ti povem,zapomni si prejšne moje besede" je rekel Kenny,kot kakšen strokovnjak za svetovanje,vendar vseno,nisi si mogla predstavljati zveze z Justinom,sploh ne.Preostalo pot do doma je bila tišina,razen glasbe v ozadju.Končno si prispela,stopila si iz limuzine in odšla v hišo.Tam te je že čakala Eva,bila je GROZNO BESNA.
--------------------------------------------------------------------
tale del je posvečen ČISTO VSEM MOJIM BRALCEM,nasploh pa najbolj niki,tinci,davorju,nejcu,evi,ter dunji:* mojim best prijatlom,ki berejo to zgodbo in mi občasno dajejo nove ideje,redna mnenja itd.:* RVM*-*
Back to top Go down
 
~27. del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: slovenian belieber + bieber = ? { perescek. }-
Jump to: