B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ~ 28.del

Go down 
AuthorMessage
perešček.
Administrator
Administrator
perešček.


▀ Število prispevkov : 1546
▀ Starost : 25
▀ Registriran : 2010-04-18

~ 28.del   Empty
PostSubject: ~ 28.del    ~ 28.del   EmptySat Feb 04, 2012 11:39 pm

~ 28.del

odložila si stvari,jakno,ter začudeno gledala Evo.Bila je grozna,končno si vprašala "kaj je narobe?" Eva ti je besno odgovorila "kaj? kaj? kaj je narobe? nisi videla slike? tebe in Justina? v čatežkih?" je nadaljevala z vprašanji.Ko je končno malo odnehala si spregovorila "ne ravno,ker je zmanjkalo interneta.če bi jo,kaj bi bilo narobe sedaj?" Eva "a kaj? NIČ MI NISI POVEDALA,tako sem vesela zate" in takoj ti je skočila v objem."ahhaaa" si rekla zučudeno,Eva "kaj ahha? " ti "oprosti,da nisem nič omenila,ne bo se ponovilo" in še 1x sta se objeli."torej kje si bila do zdaj?" te je vprašala Eva "pridi greva v mojo sobo,pa ti bom vse povedala,tukaj ni varno vidiš mamo in Tima?" si ji rekla in z očmi pokazala na mamo in Tima kako sta prisluškovala.Eva ti je odkimala in že sta odšle v sobo,povedala si ji vse kar se je zgodilo,tudi tisto v bolnici.Eva je bila tako vesela,da je jokala od sreče,priznala ti je tudi da ti je malo 'fouš' ampak vseeno bila je neznansko vesela."torej,prinesla sem majico,ter stvari za koncert" je rekla Eva in ti pokazala svojo torbo."okej torej,LET'S PARTY START!" si zavpila na ves glas,ter iz omare zmetala stvari,tiste katere si rabila za koncert.Ob Justinovi muski,sta se napravljali,ličili,mazali in vse mogoče,kasneje je prišla še Nika in Anja,kateri sta bili že urejeni za koncert.Ura je bila 18.00,koncert pa se začne že ob 20.00,zato ste se kar odpravile od doma.Taxi vas je čakal že pred vrati.Pri dvorani STOŽICE ste bile v trenutku,takoj ste se odpravile v vrsto,katera je bila GROOMOOOZANSKKKAAAA.Torej,čakale ste in čakale,ter spet čakale.Minila je ena ura,ko stekončno prišle do varnostnikov,kateri so vam pregledali karte,ter spustili v dvorano.Bile ste čistopri odru,videti je bilo več kot prfektno.Torej dvorana se je vedno bolj in bolj polnila,do koncerta je bilo še 15 minut.Skoraj ste že obupale od čakanja,ogledovale ste si ljudi,belieberje,vse te starše,ko je Nika začela noro kričati "OHH MY GOSSH,OHH MY GOGH!!" pogledale ste jo in jo vprašale kaj je narobe.Ni se mogla umiriti,zato ste ji kazale počasno dihanje in se pri tem do solz smejale.Ko se je saj približno umirila,je dvignila roko in

----------------------------------------------------------

COMENTS? ANYBODY?
Back to top Go down
 
~ 28.del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: slovenian belieber + bieber = ? { perescek. }-
Jump to: