B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 57.del

Go down 
AuthorMessage
mybaby
Stratford Kid
Stratford Kid
mybaby


▀ Število prispevkov : 312
▀ Starost : 27
▀ Registriran : 2011-04-12

57.del Empty
PostSubject: 57.del   57.del EmptyTue Aug 07, 2012 3:10 am

~ 57.del

Vistoria's part of story:
57.del Backtoschool
''Viky, zbudi se, pozno je že''sem ob sebi zaslišala nežen glas. Počasi sem odprla oči in pred sabo zagledala Marie.
''Vstati moraš''je potrepljala po odeji in se nasmehnila.
''Jooooooy, ne''sem zajamrala in se pokrila z odejo čez glavo.
''Dajmo zaspanka, danes te čaka poseben dan''zavila sem z očmi in pogledala na uro. Bila je sedma zjutraj in res je bilo potrebno ustati.''Obleci se, pripravila ti bom zajtrk''Z muko sem ustala s postelje in si pomencala oči. Odprla sem vrata od kopalnice in se usedla na rob banje, videti sem bila grozna, vsa razmazana od maskare. Hitro sem si umila obras, se počesala in uredila lase, malce naličila, oblekla, vzela torbico in odšla v kuhinjo. Kjer so že vsi čakali.
''Boš palačinko ali rogljiček?''me je z nasmehom uprašala Marie in me pobožala po laseh.''Samo sok''
''Ooo to pa ne, moraš si napolniti želodček''je rekla in mi pod nos postavila krožnik z dvema palačinkama z nutelo. Čeprav nisem imela apetita nisem ugovarjala, ker Marie nikakor ne bi popustila.''Si pripravljena na prvi dan šole?''je vprašala Marie medtem, ko je srkala kavo. Pokimala sem ji in ugriznila v palačinko.
''Jenny ti bo pomagala se privadit na novo okolje kajne?''Jennifer se je samo prisiljeno nasmehnila in vase zabasala zadnji kos palačinke. Ko smo vsi pojedli, je oče ustal in nam namignil, da moramo it. Usedle smo se v avto in se odpeljale. Aurora je bila navdušena nad tem, da bo spet videla svoje prijateljice in prijatelje, jaz in Jennifer pa sva le strmeli vsaka skozi svoje okno in rekle nisva ničesar. Oče naju je pustil pred šolo, nekaj zamrmral in odpeljal. Šola je bila res velika in na prvi pogled res urejena.
''Jenny!''je zaklical nek fant, ki je prihajal proti nama, objeu je Jenny in ji nekaj prišepnik potem pa sta se hihitaje odpravila bog ve kam.Tako sem ostala sama kjer nisem nobenega poznala ampak zgodile so se mi še hujše stvari kot to sem si rekla in odšla naprej.
''VICTORIAA''sem zaslišala za seboj...

Justin's part of story:
57.del 0f0e8ad3large
''Ne domišljaj si stvari Sel''sem zinil in se popraskal po glavi.
''Upam, da si res samo domišljam''je rekla in se nasmehnila.
''No grem, se vidiva''je še rekla, me poljubila na lice in švignila skozi vrata.
''Je bilo kaj narobe s Seleno?''je uprašala mama, ko je prišla v dnevno.
''Ahh nen nič resnega... mami lahko noč, spat grem''
Bil sem res utrujen zato sem kaj kmalu smuknil v posteljo. Razmišljal sem o Seleninih besedah, sem res sposoben pustiti kariero, da bi bil lahko z mojo Viky? Nene ne morem use pustiti kar tako, preveč mi kariera pomeni ampak...Govoriti moram s Scooterjem.
''Heej Scooter, lahko prideš do mene?''sem ga poklical takoj zjutraj.
''Juss, ja saj se vidiva u studiu?''
''Ja ampak nujno rabim govorit s tabo''
''Huhuhu nekam resni smo, sem pri tebi čez dobro uro''
Odložil sem in prižgal računalnik. Na twitterju me je čakalo spet toliko sporočil, da tudi, če bi hotel use prebrat ne bi mogel ampak useno sem se potrudil in odgovoril na nekaj sporočil in čas je minil kot bi mignil, ko je mama potrkala na vrata.
''Ljubčeek, Scooter je spodaj''hitro sem ustal s stola in odšel dol.
''Kaj je bilo tako nujnega?''
''Pridi usedi se''sem mu rekel in odmaknil nekaj blazin s kavča.
''Samo ušesa so me''
''Torej,amm.. nevem kako bi začel''
''Torej, moram za nekaj dni stran''
''Kaaaaj!?zakaj?''je zakričal Scooter
''Vem, da imamo ogromno dela ampak moram za nekaj dni k Victorii, sej..''
''Se ti je čisto zmešalo?''me je prekinil.''3-4 dni''
''3-4 dni!?veš koliko nardimo v tem času, ne nikamor ne moreš it. Justin že tako zaostajamo z delom,..''
''Vem, da zaostajamo ampak boš videl, da bomo vse rešili''
''Justin, pod nobenim pogojem''je jezno rekel in pogledal na telefon.
''Prav, nisem te prosil za dovoljenje ampak samo obvestil sem te, da boš vedel, naredil pa bom kot se bom odločil'' Scooter me je debelo pogledal...

MNENJAAAA;*
Back to top Go down
 
57.del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: I live in my beautiful dream :* { mybaby }-
Jump to: