B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!
B I E B E R A R M Y ;*
Prvi slovenski forum o pevcu Justinu Bieberju, Bieberarmy Slovenija. Pridruži se nam in si podrobneje oglej forum in spoznaj Justina. Registracija je brezplačna!

B I E B E R A R M Y ;*


 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 56.del

Go down 
AuthorMessage
mybaby
Stratford Kid
Stratford Kid
mybaby


▀ Število prispevkov : 312
▀ Starost : 27
▀ Registriran : 2011-04-12

56.del Empty
PostSubject: 56.del   56.del EmptySun Aug 05, 2012 10:41 am

56.del

Victoria's part of story:
56.del Lk
Srce mi je začelo biti kot noro in moje roke je oblil pot.
''Kaaj, punco ima?''je ogorčeno zavpila Jennifer in povišala zvok televizije. Novinarka je govorila na dolgo in široko o tem kako naj bi Justin nameraval zapustiti kariero zaradi nove ljubezni. Potem pa ŠOOK! Na ekranu se je prikazala najina skupna slika. Bila je slikana od daleč ampak na njej se je jasno vidilo naju z Justinom. Za trenutek sem umaknila pogled s televizije in na skrivaj pogledala Jennifer. Nekaj časa je bilo vse tiho potem pa je Jenny jezno zakričala.
''To siii tiiiii!''Bila je tako jezna, da sem ostala čisto tiho in zrla v tla. Oče in Marie sta se začudeno spogledala, vendar rekla nista nič.
''Odgovori mii!''je še naprej zjala name.
''Ja, jaz sem''Jessica je za trenutek utihnila.Potem pa je eksplodirala
''Neeeeee! kakokako?''se je začela dret kakor nora.
''Pa kaj če hodim z Justinom, kje je problem?''
''Si res tako neumna, da si mu vrjela, da te ma rad? Ne more te imet rad, nisi na njegovem nivoju punca, nisi dovolj dobra zanj!''Je rekla jezno in odfrčala po stopnicah. Marie je pograbila Auroro in jo odpeljala v kuhinjo. Jaz pa sem ostala sama z očetom. Nekaj časa je biu tiho potem pa me je jezno pogledal.
''Poslušaj me punca! Nevem, kako je prišlo do tega, ne kdaj, ne kje ampak lahko ti samo povem, da je tega konec! Nočem škandalov dokler živiš z mano in moli boga, da ne slišim ničesar več okrog te teme''je rekel in se pobral. Jezno sem butnila v tla in ugasnila televizijo. Nohče mi ne bo preprečil, da bi bla z njim NIHČE! sem jezno rekla in stekla po stopnicah. Zlezla sem na posteljo in v roke primla telefon.''piiip-piiiip-piiip''
''Ja''
''Justiiinn, končno čujem tvoj glas''
''Ohh ljubica, ne veš kako te pogrešam, je use uredu?''ostala sem tiho. Nisem vedela ali naj mu povem ali ne, nisem ga hotela obremenjevati.
''Miška, si uredu?''
''Sm, ampaak...''

''Ampak?''
''Ohh Justin, kako naj ti use razložim, dolga zgodba''
Klub temu, da sem mu morala vse razložiti vse od takrat, ko sem pišla k očetu in njegovi družini si je vzel čas in me poslušal. KOT VEDNO.'' Ne veš kako mi je žal, da nisem mogel bit s tabo v teh trenutkih ampak obljubim ti, da bova kmalu spet skupaj ''
''Ampak kakoo? Moj oče ne bo dovolil''
''Use bo dobro, boš videla, ne skrbet poleg tega imaš jutri prvi dan šole in moraš se naspat''
''Prau, ne pozabi, da te ljubimm''
''In ti ne pozabi, da mi pomeniš use na tem svetu in, da ne bom nikoli pustiu, da naju kar koli loči''

Justin's part of story:
56.del Imissyoubymusicisairlarg
Odložil sem slušalko in se usedel na fotelj. Kako rad bi bil z njo,jo tolažil, da ji ne bi blo tako hudo ampak moral sem ostat tukaj, toliko dela me je še čakalo.
''Justinn!''je mama zaklicala pri vratih in jih odprla.
''Spodaj te čaka Selena''
''Je kaj narobe?''
''Ne mislim, da ne ampak poljdi pogledat mogoče je kaj nujnega'' Skomignil sem z rameni in odšel v dnevno sobo.
''Selena, je kaj narobe, da si tako pozno tukaj?''
''Ne nič takega ni ampak z Usherjem sva se pogovarjala o tvojem novem albumu in hotela sem ti predlagati, da bi igrala v tvojem videospotu''
''Ammm, waw presenetla si me ampak za enkrat še nimamo načrtou za videospot tako, da ti ne morem obljubit''
''Vem, da nimate še natančnih načrtou ampak imam nekaj zamisli in poleg tega bo videospot senzacija leta Justin Bieber in Selena Gomez.. Kaj praviš?''
''Jaaah znalo bi bit zanimivo ampak glej trenutno nimam glave za to, tako, da, ko bomo delali na tem ti bom povedal, zmenjeno?''
Selena ni bila videti ravno navdušeno zato me je začudeno pogledala in rekla.
''Nekaj je narobe kajne?''je potiho rekla in me primla za roko.
''Ne nič ni samo utrujen sem od vsega dela''
''Aha torej mi ne zaupaš več? Justinnn... poznam te''
''Ohh Sel, nevem kaj narediti.. pogrešam Victorio inn..''
''Victoria,Victoria, nehaj že razmišljati toliko o njej!''''Naj neham razmišljati o njej?
''Si videl, kaj govorijo po vseh revijah?''
''Sem,pa kaj kot, da je prva govorica o meni, na to sem že navajen, ti nisi?
''Vrjamem, da si vajen govoric ampak po tem kar zdaj govoriš mislim, da ni le govorica''
''Kako to misliš?''
''Misliš pustit kariero, da boš lahko z njo?''Ostal sem tiho. O tem nisem nikoli razmišljal. Nikoli mi ni prišlo na pamet, da bi pustiu use to za kar sem se tako trudil ampak rad bi bil z njo. in nikakor jo nočem zgubiti

Evola in moja zgodbica je spet med živimi:) upam, da ji je ostalo kaj bralk, ki jo bojo z veseljem še naprej brale:*
Back to top Go down
 
56.del
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
B I E B E R A R M Y ;* :: @ justin drew bieber :: fan fiction :: I live in my beautiful dream :* { mybaby }-
Jump to: